Надія (hope_of_victory) wrote,
Надія
hope_of_victory

Мультики

Попалася мені на очі в соцмережі фраза: "Три богатыря" - настоящие русские народные мультики". Думаю: "Так, за "русские народные песни", ми вже знаємо, що то все зроблено евреями. І з мультиками - та ж сама історія? Сам народ впізнав знайомі мотиви. Треба взагалі всі культові мультики перевірити, й радянського періоду теж."
Радянський період. Ну шо я вам скажу: "Таки да".
Феликс Кандель (Камов) - автор ідеї та сценарист "Ну погоди". Ще два сценариста - Александр Курляндский, Аркадий Хайт. Дивимося біографію Камова - знаходимо його друга та співавтора Едуарда Успенского - автора Чебурашки и Простоквашино, організатора дитячих передач «Спокойной ночи, малыши!», «АБВГДейка», «Радионяня». Аркадий Хайт - сценарист "Кота Леопольда". Режисер - Анатолий Израилевич Резников.
Борис Заходер, який переклав з англійського Вінні-Пуха та зробив мульт.
Борис Заходер ще той жук (английский шпион и бандеровец). В оригіналі головним персонажем є хлопчик Крістофер. А Вінні-Пух - це якраз той персонаж, який весь час потрапляє в якісь халепи, а хлопчик його рятує. Тобто на прикладі цього ведмежати маленького читача вчать як робити не слід. А що робить Борис Заходер? Взагалі викидає Крістофера, а його функції передає Вінні-Пуху. Й виходить персонаж, який вчить дітей порушувати правила. Дисидент.
А ще автор Алан Милн - офіцер британської армії часів Першої світової війни. І працював у MI7. Це відділ розвідки, який займався пропагандою.
«Обезьянки», «38 попугаев», «Попался, который кусался!», «Котёнок по имени Гав»: автор сценария - Григорий Бенционович Остер. Режиссёр - Леонид Шварцман.
Про гумористів - таких собі своєрідних мультипликаторів для дорослих - я взагалі мовчу...
Про сучасних мультиплікаторів на жаль біографічних данних мало, суто професійні.
Красномовний факт: студія "Мельница" робила мультики на світові казки («Приключения в Изумрудном городе», «Карлик Нос» Вильгельма Гауфа) поки до них не написав листа студент з тоді ще Дніпропетровська, зі сценарієм про пригоди богатирів на сучасний лад.
Засновники студії - Сергей Сельянов та Александр Ионович Боярский (не родич).
Сергей Сельянов народився в місті Олонец, карел.
Александр Ионович, судячи з його побатькові цілком може бути нащадком евреїв або старообрядців.
"Фиксики" - ідея О.Татарського, за мотивами книги Едуарда Успенского «Гарантийные человечки».
"Смешарики" намалював Салават Муллаханович Шайхинуров.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments