Надія (hope_of_victory) wrote,
Надія
hope_of_victory

Генетичний матріархат

В сучасній українській народній культурі прийнято обзивати росіян назвами фінських народів.
Представники росіян з так званого демократичного табору апелюють до логіки, і показують дослідження, де українці мають таку саму частку Y-хромосом з гаплогрупою R1A1 - близько 50%. Але там же, автор того ж дослідження зауважує, мовляв, коли ви зробили тест на гаплогрупу і результат вам сподобався (як от, наприклад, в Казахстані мати гаплогрупу I1A та почуватися вікінгом) не поспішайте радіти. Є нюанс. Наприклад, корабель з вікінгами розбився біля берегів Африки. І ті хлопці оженяться на місцевих. Перше покоління їх дітей, звичайно, буде відрізнятися. Але мине 100, 200, 300 років...
А гаплогрупі R1A1 - 6 тисяч років.
... й від тих білих єдине що лишиться - гаплогрупа, видима тільки вченим.
От так і виходить, що одну й ту ж чоловічу гаплогрупу мають геть не схожі один на одного народи на протилежних кінцях Евразії.
Одне слово - головне питання "Хто мама?"
Перефразуючи: Головне - хазяйська дочка, а приймак - посунеться.
Так, за тими дівчатами стоїть хазяїн, суперАльфа-самець.
У найсильніших чоловіків, в чийому організмі більше тестостерону, народжуються самі дівчатка. А гени чоловіків впливають і на якості дочок, тому то такі кобилиці, що з очей іскри, з ніздрів - вогонь дівчата з перцем...
І от кого вигнали зі Скіфії чи з Київської Русі, кому там вже місця не було, - то вони пішли шукати долі в інші краї, на північ...
І нащадків їх називають по мамі, тобто дражнять по мамі.
Тепер зрозуміло, чому всі обзивалки - по мамі. Як хочуть найдужче образити - згадують маму супротивника...
Евреї, звичайно, молодці. Та й англо-сакси теж нівроку.
Починаєш пригадувати всі ці епізоди в американському кіно, та й в книжках про 18-19 століття "матір’ю білої дитини може бути лише біла жінка".
В Україні теж таке є. Тільки, що ми добрі, то в нас це правило не в негативній формі заборони, а в позитивній: "Чий би бичок не скакав, а телятко буде наше."
Але тут один несподіваний висновок - ті, хто "негодует", що російські дівки зустрічаються з кавказцями, - дарма казиться. А може й недарма: відчуває, що минув час його гаплогрупи в етногенезі фінських дівчат :)

От і виходить, що на перший погляд нелогічні маргінальні обзивалки - досить логічні. А також є ключем до "вікової народної мудрості"(тм) "джерела державності" (тм) і далі всякі такі пафосні вирази.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments